• Pôsobnosť: od 1.10 1997 do 30.6.1999
  • Počet štartov: 55, z toho 4x UEFA CUP
  • Počet gólov: 5
  • Tréner: Jozef Bubenko

Pôsobenie:

Inter Bratislava bol svojím spôsobom zlomový míľnik v kariére keďže v Dukle som sa po zranení nedostal do zostavy, takže nebol dôvod dlho rozmýšľať o ponuke z klubu, ktorý hral o titul, mal výborné tréningové plochy aj servis a hlavne bol na očiach reprezentačným trénerom. Bol to aj pocit zodpovednosti voči trénerovi Kocianovi, ktorý ma do Interu odporučil a zároveň aj pocit zodpovednosti voči klubu, ktorý mi ponúkol šancu. Pod trénerom Bubenkom nastal obrovský progres po všetkých stránkach a aj vďaka jeho dôvere nasledovali pozvánky do reprezentácie do 21 rokov, výborné výkony v klube, 2. Miesto v lige, ocenenie člena 11tky roka a víťazstvo v ankete OBJAV ROKA. Následne ma začali pozorne sledovať kluby z Nemeckej Bundesligy, ale o tom, že ma sledoval klub, ktorý hrá každý rok Champions leag a to Bayer Leverkusen som sa dozvedel až keď mi to oznámil prezident klubu pán Obložinský.

Stal som sa zároveň najdrahším hráčom v histórii klubu a prestúpil som do Bayeru za 2,4 milóna vtedajších mariek (cca 50mil.korún).

Nasledujúcu sezónu získal Inter double a mňa pozval  pán Obložinský prezident klubu na ukončenie, kde mi odovzdal medailu so slovami, že mohli kúpiť hráčov za peniaze, ktoré zarobili mojím prestupom a tým pádom je to aj moja zásluha a mám podiel na titule.