• Pôsobnosť: od januára 2011
  • Počet štartov: 3.liga - 15, 2.liga - 75, 1.liga -
  • Tréner: Jaroslav Kentoš

Pôsobenie:

Po ukončení pôsobenia v bundesligovom Bayeri Leverkusen a odmietnutí viacerých relatívne zaujímavých ponúk z 2hej bundesligy, Gréckej ligy aj Serie A prišla ročná pauza. Medzitým boli nejaké ponuky z Fortuna ligy, ale zavážilo rozhodnutie zostať bližšie pri rodine a keď prišla ponuka z Podbrezovej, tak prišlo pre mnohých možno aj trochu nečakané rozhodnutie prikývnuť na ponuku vedenia klubu ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ.

Podbrezová po odhlásení A mužstva začala budovať B mužstvo a od januára 2011 aj pokus dostať sa po nie úplne vydarenej jeseni z 3ej ligy do 2ej, čo sa aj po výborných výsledkoch podarilo. V ďalších troch sezónach mužstvo bojovalo o postup do najvyššej súťaže, čo sa podarilo na tretí pokus a bol z toho historický úspech, Podbrezová prvý raz postúpila medzi Slovenskú elitu a je z toho zatiaľ jedno vydarené angažmán v menšom klube, kde však všetko funguje a klub sa posúva malými krokmi stále vyššie.

Sezóna 2014/15 bola mojou poslednou v profesionálnom futbale. Rozhodnutie nepadlo spontánne, organizmus už ťažšie znášal záťaž.

Po ukončení kariéry som dostal ponuku zaradiť sa hneď na post viceprezideneta, na ktorú som prikývol, predsa len je to na slovenské pomery nezvyčajné.