3T, alebo aj "Tri tvorivé tvory" divadelno - improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško.

Predstavenie sa skladá z viacerých sketchov ( zvyčajne troch ) na ktoré sa herci pripravujú cca 3 minúty. Improvizácie tvoria priamo na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej. Každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, neplatia žiadne obmedzenia, herci spracovávajú vlastné skúsenosti i spontánne podnety do autentického príbehu.

Divadelná improvizácia je tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom. Je premiérou a derniérou zároveň, ide teda o neopakovateľný zážitok zo vzniku predstavenia priamo pred očami publika.

 

Účinkujú: Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško

Dĺžka predstavenia: 90 minút


VSTUPENKY V PREDAJI

Môžete si ich zakúpiť priamo v Tajove po telefonickom dohovore na čísle: 0918 876894 alebo v kaviarni LA PASSIONE na Belvederi v Banskej Bystrici. Platba iba hotovosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje na uvedenom telefonnom čísle, nie kaviareň.

PROSÍME VÁS O SKORŠÍ PRICHOD ( NAŠA DIVADELNÁ KAVIAREŇ JE OTVORENÁ OD 18.00 ) Z DÔVODU OBJEDNÁVOK NÁPOJOV KTORÉ ODDIAĽUJÚ ZAČIATOK PREDSTAVENIA. OBJEDNÁVKY POČAS PREDSTAVENIA NIE SÚ MOŽNÉ.