Divadlo LA KOMIKA

Názov hry "Čakanie na Gotta" je parafrázou názvu slávnej absurdnej hry Samuela Becketta Čakanie na Gogotta. Komédia nastavuje zrkadlo našej spoločnosti. Dej sa odohráva v televíznom prostredí, ktoré vyrába za noc celebrity a svojou mocou ovplyvňuje mienku ľudí a spoločenské dianie.

Vtipná inscenácia dáva rýchly návod na to, ako môže mladé dievča uspieť v mediálnom prostredí a možno tak aj dosiahnuť najvyššiu métu, ktorou bolo a je uvidieť Gotta tvárou v tvár. Celé je to jednoduché. Treba vedieť prijímať vesmírnu energiu, očistiť si čakry, spávať so správnymi ľuďmi, schudnúť za deň šesť kíl, mať hrošiu kožu medzi neprajnými kolegami a vystriedať všetko od súťaže krásy cez moderovanie ranného vysielania až po hranie v seriáloch. A keď sa to nepodarí, uspokojiť sa s politikou...


Autor a režisér: Karol Vosátko

Účinkujú: Zuzana Porubjaková / Karin Kaydu, Renáta Ryníková, Slávka Halčáková, Štefan Martinovič, Tomáš Palonder a Ivo Ladižinský / Miro Málek

Kostýmy: Renáta Ormandíková

Scéna: Peter Janků

Dĺžka predstavenia: 90 minút bez prestávky


NEVHODNÉ PRE DIVÁKOV MLADŠÍCH AKO 15 ROKOV!


VSTUPENKY V PREDAJI

Môžete si ich zakúpiť priamo v Tajove po telefonickom dohovore na čísle: 0918 876894 alebo v kaviarni LA PASSIONE V Banskej Bystrici. Platba iba hotovosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje na uvedenom telefónnom čísle, nie kaviareň.

PROSÍME VÁS O SKORŠÍ PRÍCHOD ( NAŠA DIVADELNÁ KAVIAREŇ JE OTVORENÁ OD 18.00 ) Z DÔVODU OBJEDNÁVOK NÁPOJOV KTORÉ ODDIAĽUJÚ ZAČIATOK PREDSTAVENIA. OBJEDNÁVKY POČAS PREDSTAVENIA NIE SÚ MOŽNÉ.