Štúdio L+S

Skaza Titaniku - príbeh ktorý dodnes fascinuje a inšpiruje umelcov naprieč žánrami. John Fiske napísal vtipnú paródiu pre dvoch hercov, ktorí špekulujú nad tým, ako by si skazu Titaniku zahrali, keby tú možnosť mali. Milan Lasica pôvodný nápad rozvinul, text upravil a vznikla tak hra plná humoru, sebairónie a klaunských gagov.

Príbeh Titaniku je o ľudskej márnivosti a to je téma, ktorá je dnes možno aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Aj preto je text hry iba inšpiráciou pre dvoch hercov - klaunov, ktorí takmer dve hodiny v plnom nasadení nás nielen zabávajú, ale ako správni klauni povedia aj to, čo si iní dovoliť nemôžu...

 

Autor: John Fiske

Réžia: Karol Vosátko

Upravil: Milan Lasica

Účinkujú: Sväťo Malachovský a Michal Kubovčík

Scéna: Peter Janků

Kostýmy: Renáta Ormandíková

 

VSTUPENKY V PREDAJI

Môžete si ich zakúpiť priamo v Tajove po telefonickom dohovore na čísle: 0918 876894 alebo v kaviarni LA PASSIONE v Banskej Bystrici. Platba iba hotovosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle, nie kaviareň.

PROSÍME VÁS O SKORŠÍ PRÍCHOD ( DIVADELNÁ KAVIAREŇ JE OTVORENÁ OD 18.00 ) Z DÔVODU OBJEDNÁVOK NÁPOJOV KTORÉ ODDIAĽUJÚ ZAČIATOK PREDSTAVENIA. OBJEDNÁVKY POČAS PREDSTAVENIA NIE SÚ MOŽNÉ.